0705 - 09 53 30 info.annelund@gmail.com
Lagnamn*PlaceringspoängAntal poäng
Lag Thulebjörn1100
Tankade päron2150
Benny Hill3159
Stroh4188
YNWA5308
Lag PJ6310
Royal7378
Speedzone8396
Äggtoddys9552
Hank and the little tanks10630
Ebberöds Bank11672
Holmgångarna12750
Långsamt gående vandrar gäng13780
Powerpuffsuparna14840
Prestera!15897
Rallybrudarna161000
Kenneth & The Knutters171080
McViitala181131
Jessies brudar191200
Mc FajV201360
Pink Power211428
Mormors småkakor221500
Mosslanda Pub231680
Tolo241716
Watch out for noobs251890
dam_ dam_dam_damdadam damdadam262500
Ståndare & Pistill272574
Bärfisarna282592
Torbjörns Drängar & Pigor292992
Katter på crack30.53000
Söve & CO30.53000
Honky Tonk323300
Drottningen och bina333366
David & Gänget343500
Gymråttorna353968
Jonna364500
Poolhängarna375084
Truckers385160
Gott och blandat395568
Humlorna406150
Torvald golvar allt416660
Lodisarna428160
Molla Knaters438970
Rappa på!44.59360
DG RTJ44.59360
Bäst före4610080
Los grääbs de naturo4710450
Biggans4811730
Askerlingarna4912000
Gaphalsens Vänner5013500
Börta bra, hemma bäst5113860
Vi har en godsägare5214700
Fräna Lökar5314800
Musketörerna5414880
Ohlsson med Bihang5515000
Camina5616800
Vetesidan5719500
Reinárds rävar5821000
Gnistan & Co5923490
Mange bjuder60.524000
Don't be a bore, be a whore60.524000
Slutstation Tjernobyl6225200
Oklart6325920
Lasses tjejer6426400
Murphys Lag6527000
Jajemän6627840
Team Chuck Norris6727930
Team wild boar68.528500
Ä vi inte framme snart ?!?!68.528500
Restart7028900
Sengångarna7128980
Gå bara gå!7230360
JMPS7333000
Bättre än sex - 174.535910
Vi vet att vem e dåm74.535910
CM (Carpe Momentum)7637500
Checkpoint7739000
Sex utan Kling7842000
Kvarnarnas Kultursällskap7944460
TeAm RöVaLö!8048840
Mörlanda Livs-gänget8155680
Bättre än sist8279800