0705 - 09 53 30 info.annelund@gmail.com

Facit

1. Alexander Bard
2. Bruce Springsteen
3. Paolo Roberto
4. Eva Dahlgren
5. Leonardo da Vinci
6. David Beckham
7. Astrid Lindgren
8. Sanna Kallur / Jenny Kallur
9. Ingvar Carlsson
10. Fredrik Ljungberg
11. Suzanne Reuter
12. Martin Timell
13. Lars Winnerbäck
14. Jim Carrey
15. Annie Lööf
16. Prinsessan Madeleine

Skiljefråga: 648 kr

Lagnamn*PlaceringspoängAntal rättDiff skiljefråga
Starka viljor1.01616.00
Molla Knaters2.01672.00
Honky Tonk3.01698.00
Rensvistarna4.016102.00
McViitala & Co5.016141.00
Gårilla6.016194.00
Kir Royale7.016199.00
Camina8.016225.00
Halo Road Twentyone9.016227.00
Åh, vi skulle tagit moppen (ÅVSTM)10.016245.00
Lag PJ11.016251.00
Team Zigge12.016298.00
Ebberöds Bank13.016316.00
Inte helt 10014.016324.00
Murphys lag15.016482.00
LAGMHIRA16.016554.00
Carpe Momentum (CM)17.016590.00
Grevarna Hamilton18.016733.00
Heartbreakers19.016739.00
Team Korpås20.016802.00
Seven Up21.01521.00
Hasses Pattskallar22.01524.00
Hipp Hipp Hurra!!23.01569.00
Torbjörns Drängar & Pigor24.015123.00
Rosapatern25.015133.00
Farbror Joakim och knattarna26.015137.00
ICA Nära & andra Kära27.015144.00
Mörtens vänner28.015188.00
Humlorna29.015225.00
Stolpe in30.015722.00
Team Sanfridssons Åkeri31.0151 117.00
Michod Jömoch32.01421.00
Packet33.01426.00
Knektar i flanell34.01430.00
Team ABHASS35.01435.00
Team Deff36.01489.00
Pinglorna37.014104.00
50/5038.014127.00
Söve & Co39.014136.00
Holmgångarna40.014138.00
Ballerina Girls41.014145.00
Kenneth & The Knutters42.014178.00
Samlaget43.014228.00
Mosslanda Pub och Konferens44.014245.00
Herrarna i hagen45.014252.00
Torvald Golvar Allt46.014280.00
David & Gänget47.014291.00
Team Alm48.014309.00
Team Balkan49.014365.00
Strövtåg i glesbygden50.014452.00
Det susar i säven51.014554.00
Slutstation Tjernobyl52.014792.00
Hushållsostens vänner53.01313.00
Biodlaren och hans vänner54.01363.00
The Brondettes55.013207.00
Speedzone56.013221.00
osLagbara57.013292.00
Vetesidan58.013649.00
Dom rörliga59.01236.00
några vänner och Johan60.012110.00
Smurfarna61.012270.00
Mange bjuder62.012391.00
Newtons 4:e lag63.51180.00
Biggans63.51180.00
Ljungs single malt society65.011289.00
Walk of life66.01011.00
Truckers67.01036.00
Vit-Svart68.010135.00
Herrljunga Lager och Logistik69.010195.00
Ottoligent70.010237.00
Liljebackens Pumor71.010339.00
Girlminators72.010377.00
Team Marschvin73.09173.00
Bösargänget74.09285.00
Gaphalsens vänner75.083 852.00
En go gäng76.07250.00
Bakslaget77.06341.00
XL-bygg78.06427.00
Walk Forest Walk!79.06485.00
NollKoll80.0580.00
Vi är bäst (men inte på det här)81.05189.00
Walk of shame82.05225.00
Hockeytrunkar83.053 626.00
GladPack84.03525.00
Minus G85.03648.00
Team Jejjy86.02648.00
Herrljungabor87.50648.00
8 naturella87.50648.00