0705 - 09 53 30 info.annelund@gmail.com
Lagnamn*PlaceringspoängAntal rättDiff skiljefråga
Team Zigge1.0201.00
Ebberöds Bank2.0202.00
Mosslanda Pub och Konferens3.0181.00
Team ABHASS4.0188.00
Michod Jömoch5.0189.00
Honky Tonk6.0175.00
Molla Knaters7.0176.00
Team Deff8.0177.00
Team Korpås9.01710.00
Newtons 4:e lag10.01711.00
Team Balkan11.0163.00
Mange bjuder12.0166.00
Knektar i flanell13.0169.00
Torvald Golvar Allt14.5151.00
Strövtåg i glesbygden14.5151.00
Kir Royale16.0152.00
McViitala & Co17.0153.00
Söve & Co18.0157.00
Camina19.0159.00
Slutstation Tjernobyl20.01511.00
Vit-Svart21.01548.00
osLagbara22.01566.00
The Brondettes23.0140.00
Inte helt 10024.0141.00
ICA Nära & andra Kära25.0142.00
Starka viljor26.0145.00
Rensvistarna27.01413.00
Mörtens vänner28.01415.00
Carpe Momentum (CM)29.01424.00
Lag PJ30.5132.00
Biodlaren och hans vänner30.5135.00
Dom rörliga32.5135.00
Smurfarna32.5137.00
NollKoll34.0138.00
Team Alm35.01310.00
Murphys lag36.01313.00
Holmgångarna37.01314.00
Team Sanfridssons Åkeri38.01328.00
GladPack39.01344.00
Team Marschvin40.0120.00
Walk of life41.5121.00
Farbror Joakim och knattarna41.5121.00
Ljungs single malt society43.5123.00
Herrarna i hagen43.5123.00
Heartbreakers45.5125.00
Kenneth & The Knutters45.5125.00
Truckers47.0126.00
Hipp Hipp Hurra!!48.0127.00
En go gäng49.0129.00
Pinglorna50.01210.00
LAGMHIRA51.01211.00
Herrljungabor52.01214.00
Stolpe in53.01216.00
Vetesidan54.01220.00
Åh, vi skulle tagit moppen (ÅVSTM)55.01224.00
Walk Forest Walk!56.01229.00
Bösargänget57.01232.00
Halo Road Twentyone58.01233.00
Ottoligent59.01256.00
Bakslaget60.0110.00
Girlminators61.0112.00
Gårilla62.0113.00
Hasses Pattskallar63.0118.00
XL-bygg64.01114.00
Vi är bäst (men inte på det här)65.01120.00
Hockeytrunkar66.01121.00
Biggans67.01132.00
Grevarna Hamilton68.01180.00
Det susar i säven69.01199.00
Ballerina Girls70.0101.00
Gaphalsens vänner71.0102.00
Packet72.0108.00
50/5073.01012.00
Walk of shame74.01061.00
Team Jejjy75.093.00
Hushållsostens vänner76.096.00
Torbjörns Drängar & Pigor77.0914.00
Samlaget78.0915.00
Humlorna79.0916.00
8 naturella80.0920.00
Liljebackens Pumor81.0961.00
Rosapatern82.083.00
Speedzone83.088.00
några vänner och Johan84.089.00
Seven Up85.0814.00
Herrljunga Lager och Logistik86.0824.00
David & Gänget87.072.00
Minus G88.0542.00