0705 - 09 53 30 info.annelund@gmail.com
LagnamnPlacering*Placeringspoäng
Honky Tonk1,0112,0
Gå bara gå!2,0158,0
Gulliganerna3,0162,5
Bloodlit4,0164,5
2Tajt For Comfort5,0171,5
Las Chicas6,0176,0
Kenneth & The Knutters7,0178,0
Andreas och Samlaget8,0195,0
Gångbart9,0204,5
JB10,0207,0
LAGMHI11,0224,0
TEAM WS12,0239,5
Ett gôtt gäng13,0242,0
nötterna14,0247,0
Ingen stress15,0250,5
Cornelias Drängar16,0253,5
Hudene GoIFs spioner17,0260,0
Samlaget18,0263,5
Team Fröstorp19,0264,5
Kir Royale20,0265,5
Ohlssons21,0268,5
Klara, färdiga, GÅ!22,0281,0
Häll Vete i en säck23,0292,0
Team Sanfridssons Åkeri24,5298,5
Truckers24,5298,5
Vinnarlaget26,0301,0
Ljungs Whiskey Club27,0304,5
Fire fighters28,0305,5
walter and29,0307,5
Kollegerna30,0309,0
Carpe Momentum (CM)31,5314,5
The League of extraordinary gentleman Feat rG31,5314,5
50/5033,0316,5
Dream Team35,0318,5
Humlorna35,0318,5
Silvias drömmar35,0318,5
Knugens drängar37,0322,0
Biggest Losers38,0324,0
En go gäng39,0326,5
syrjäläs40,0328,5
Team P41,0331,0
McViitala & Co42,5332,0
Altorp 0842,5332,0
Walkarna44,0332,5
Annenemus45,0339,5
Visex46,0348,5
Dom rörliga47,0349,0
Dem 5 vännerna och Jens48,0358,0
Söve & co49,0361,0
Raka Rör50,0366,5
BK Uppstickaren51,0369,5
3 1/2 män52,0383,5
The weird bunch53,5386,5
Torbjörns drängar & pigor53,5386,5
SpeedZone55,0391,0
The Holméns56,5399,5
från a till b56,5399,5
Torvald Golvar Allt58,0403,5
FaGuHo59,0412,0
Biggans60,0422,0
Jägarna61,0425,5
Hearthuggers62,0434,0
Ljungvara63,0449,5
CMAJl64,0462,0
GAPHALSENS VÄNNER65,0464,0
Give me five66,0469,0
Tingshuset67,0478,0
Slutkörda långt innan Slutstation68,0485,5
Laxens Fiskar69,0488,0
Lag Hermansson70,0518,0
Pinupporna71,0520,0